Boże Narodzenie w naszym MOW-ie

„Wśród nocnej ciszy, głos się rozchodzi…”

Donośny głos się rozchodził w poniedziałek w naszym MOW-ie, głos Bożego Narodzenia, którego ośrodkową wigilię bardzo uroczyście jak co roku świętowaliśmy. Razem z nami wychowankami, naszą Dyrekcją, Wychowawcami, Nauczycielami i Pracownikami Ośrodka radość świąteczną przeżywali nasi dostojni Goście.

Swoją obecnością w tym dniu nas zaszczycili:

Pan Grzegorz Woźniak – Poseł na Sejm RP

Ks. Dariusz Parafiniuk – Proboszcz Parafii Św. Trójcy w Borowiu

Pani Marta Serzysko – Sekretarz Gminy Borowie, Radna Rady Powiatu

Pani Marzena Nowak – Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Borowie

Pani Iwona Czarnocka – Komendant Powiatowy Policji w Garwolinie

Pan Edward Dąbrowski – Kierownik Przychodni w Borowiu

Pani Ewa Wielgosz i Pani Jolanta Maszkiewicz – Dyrektorzy Szkół w gminie Borowie

Po przepięknym występie naszych chłopaków wypełnionym dobitnym śpiewem kolęd, Dyrektor Zbigniew Karwowski złożył serdeczne życzenia Bożonarodzeniowe i podziękowania za występ. Do tych słów przyłączył się też Poseł Ziemi Garwolińskiej Pan Grzegorz Woźniak. Następnie udaliśmy się na wspólną wieczerzę wigilijną. Modlitwa, łamanie opłatkiem, śpiewy kolęd, ciepłe słowa i życzenia przepełniały ten wieczór. Nad stołami unosił się aromat smacznych potraw przygotowanych przez nasze Panie Kucharki.

Po kolacji część chłopaków udała się do swoich rodzinnych domów. Ci co pozostali będą przeżywać święta w Borowiu. Przy tej okazji składamy wszystkim naszym bliskim życzenia błogosławionych dni od Bożej Dzieciny.