Czekamy na zgłoszenia MOW-ów do udziału w XVII Mistrzostwach Polski w Halowej Piłce Nożnej!!!

Informujemy, że XVII Mistrzostwa Polski Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych w Halowej Piłce Nożnej dla chłopców rozegrane zostaną u nas w Borowiu. Termin turnieju finałowego został wstępnie wyznaczony na 17-18 marca 2018 r. Mistrzowskiego tytułu w Borowiu bronić będzie drużyna z MOW Łobżenica, która to ma zapewniony tym samym udział w turnieju finałowym.

Miło nam będzie ponownie gościć na Mazowszu najlepsze reprezentacje piłkarskie na turnieju finałowym. Wcześniej zapraszamy chętne Ośrodki do zgłoszenia swojego udziału w eliminacjach do Mistrzostw. Mając na uwadze sprawną, zapewniającą równy dostęp wszystkim reprezentacjom do udziału w turniejach eliminacyjnych, prosimy wszystkie zainteresowane Ośrodki o przemyślaną deklarację uczestnictwa w turnieju eliminacyjnym. Wynika to z potrzeby zabezpieczenia na etapie tworzenia grup eliminacyjnych porównywalnych warunków dla wszystkich uczestników – to znaczy, żeby turnieje eliminacyjne wyłaniały w toku sportowej rywalizacji najlepsze reprezentacje.

Zgłoszenia należy dokonać mailowo na adres: mowborowie.mistrzostwa@wp.pl w nieprzekraczalnym terminie do 9 stycznia 2018 r. W zgłoszeniu należy podać:

  1. Nazwę Ośrodka
  2. Adres wraz z zaznaczeniem powiatu i województwa
  3. Adres mailowy
  4. Osobę do kontaktu/ opiekuna drużyny wraz z nr telefonu.
  5. Informację, czy Państwa Ośrodek podjąłby się organizacji turnieju eliminacyjnego.

Osobami wyznaczonymi do kontaktu ze strony Organizatora są:

Łukasz Mikulski – tel. 501367680

Tomasz Majczyna – tel. 798489720.

Jednocześnie składamy serdeczne podziękowania tym Ośrodkom, które od lat podejmują się trudu organizowania turniejów eliminacyjnych.